Moje uzdravení Božím zázrakem. Nikdo to nemůže popřít, protože mám jasnou lékařskou zprávu

28. ledna 2009 v 17:08 | Miluše Militka

Moje uzdravení Božím zázrakem. Nikdo to nemůže popřít protože mám jasnou lékařskou zprávu. Jupíííííííí.

Dnes 17:00| Miluše Militka
[16:21:58] Miluse Militka píše: Ahoj Miláčci :). Ráda bych se s vámi podělila o moje uzdravení Božím zázrakem. Nikdo to nemůže popřít protože mám jasnou lékařskou zprávu. Jupíííííííí.


Stručně popíšu :
6. ledna mi v nemocnici diagnostikovali zápal plic a nasadili silná antibiotika. Když jsem ten snímek viděla, moc šťastná jsem tedy nebyla.
Každopádně jsem si řekla, že v mém životě se nemá žádná nemoc co roztahovat, protože Bible jasně říká, že v Ježíšových ranách jsme byli uzdraveni a na jiném místě se píše, že zdraví je jedním z požehnání jeho služebníků.


Takže jsem hned doma zahájila palbu modliteb na tu nemoc, sedla k PC a poprosila Bennyho Hinna a Carlose Jimeneze, aby v tom boji stáli se mnou a modlili se k Bohu za moje uzdravení.


Po týdnu nadešel den, kdy jsem musela na kontrolu a již na mě čekal operační sál, že mi udělají tzv. bronchoskopii pod narkózou. Odebrání vzorku plic. Fuj! Po tom zákroku se i vykašlává krev.


Nejdřív mi však udělali nové rentgen. snímky, vyšetření před zákrokem (krev, tlak, atd.). Jsem na ambulanci ve vyšetřovně a už si pro mě jde zdravotní sestra ze sálu. Doktorka pořád prohlíží ty snímky, kroutí hlavou a říká : "Vy tam vůbec žádný nález nemáte!!! Sestro, bronchoskopie se ruší."
To jsem fakt nevydržela a zařvala : "Aleluja! Díky Bohu!" Moc jsem se radovala a moje ruce úplně nadšením vyletěli k nebi. Zázrak !!!
Pak jsem paní doktorce vysvětlila, co může způsobit medicína a co Bůh. Byla z toho fakt překvapená, protože normálně se zápal plic léčí 6 týdnů. Pak se mě ptali : "Tak co tam máme teď do té zprávy napsat???" A já na to : "Napiště, že ZÁZRAKY SE DĚJÍ."
Bůh se takto oslavil a já tak dostala do srdce soucit s těmi lidmi, co tam leží a mohla jsem se tak jít za ně modlit. Tak očekávám dobré zprávy. Některé letáky dostali ještě od vás z KS Pce, malé Bible (Nový zákon) a slovo povzbuzení, aby věděli, že tam nepřišli umřít (jsou tam i onkologické případy), ale uzdravit se. :)
František Miláček Pardubice píše: diky
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabriela Daňkova Gabriela Daňkova | E-mail | 7. září 2009 v 18:43

Dobrý den Miluško,
Přečetla jsem si vaše svědectví o uzdravení.
Je to povzbuzující,
Ať vám Pán Ježíš požehná.
Zdraví
Gabka

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama